E-Dergi Oku 

YANMAR, 50. Yılını Kutluyor

YANMAR, 50. Yılını Kutluyor

8 Eylül 2021 | HABERLER135 kez okundu

YANMAR, 50 yıllık eğlence amaçlı denizcilik çözümlerini kutlamak için yeni bir kampanya başlattığını duyurdu.
Özel anma, sektördeki dünya çapındaki en büyük hizmet ağı tarafından desteklenen yelkenli ve küçük tekne tahrikinde küresel standardı belirleme konusunda YANMAR'ın bugünkü itibarının arkasındaki tarihi başarıları tanımlamaktadır. Daha derin bir şirket mirasının denizcilik sektörünün başarısına katkısını yansıtan kampanya, aynı zamanda YANMAR'ın bir asırdan fazla dizel yeniliğine olan bağlılığını ve onlarca yıllık deneyimiyle tüm sektörler ve eğlence amaçlı denizcilik için uygulama odaklı çözümler sunma taahhüdünü de onurlandıracak.

Kalite kontrol ve sürdürülebilirliğe adanmışlık
Eylül 2021'de başlayan ve tüm YANMAR sahiplerinin katılmaya teşvik edildiği yarım asırlık kutlamalar, 1971'de YANMAR'ın eğlence amaçlı deniz kullanımı için özel olarak üretilmiş ilk motoru olan 6-8 hp modellere sahip PMX 1 silindirin geliştirilmesini içeriyor. Bu kilometre taşı lansmanını kısa bir süre sonra 1972'de özellikle yelkenli yatlar için inşa edilen YSE'nin (Yacht Series Engine) piyasaya sürülmesi izledi.
Yaklaşık 75 yıl önce balıkçı tekneleri için ilk deniz motorunu piyasaya sürdükten ve 1968'de Toplam Kalite Yönetimi için Deming Ödülü'nü alan ilk dizel motor üreticisi olduktan sonra, eğlence amaçlı deniz kullanımına yönelik özel bir çözümün çığır açan lansmanı, YANMAR'ın özelliklerini öne çıkarıyor.

Müşterilere odaklanın
Ayrıca, YANMAR'ın aynı anda sınıfının en iyisi kaliteyi, teknolojiyi ve sürdürülebilir çözümleri - kuruluşundan bu yana 1912'de şirkette dizel teknolojisi gelişimini yönlendiren temel felsefeleri nasıl sunduğunu da tasvir ediyor.
YANMAR, 1994 yılında Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) tarafından deniz dizel motoru NOx sertifikasının ilk alıcısı olarak bugüne kadar yeni standartlar belirlemeye devam ediyor. 4JH-CR'nin piyasaya sürülmesiyle EPA Tier III emisyon yönetmeliklerinin çok ötesine geçti. Teknolojisinin avantajlarını yelkenli ve daha küçük gemilere getiren 2014 serisi. YANMAR'ın sınıfında lider, verimli ve sessiz yelkenli ve motorlu tekne motorlarından oluşan eksiksiz ürün gamı, 6LF ve 6LT serisinin son lansmanları ile genişlemektedir.
Küresel Satış Müdürü Martijn Oggel "Rekreasyonel denizcilik müşterilerine amaca yönelik çözümler sunmamızın 50. yılını kutlamaktan gurur duyuyoruz ve önümüzdeki on yıllar boyunca en güvenilir, gelişmiş motorları sunmaya devam etmek için en iyi konumda olduğumuzdan eminiz. YANMAR, endüstri lideri ve ödüllü teknolojisiyle her zaman yol gösterici olmuştur, düşük emisyon ve güvenilirlikte çığır açmıştır. Bu kampanyayla, motorlarımızın neden dünyadaki en kanıtlanmış, birinci sınıf üniteler olduğunu, 50 yıllık eğlence amaçlı denizcilik çözümlerimizin botla gezinti keyfini nasıl artırdığını ve denizcilik endüstrisinin ilerlemesine nasıl katkıda bulunduğunu göstermek istiyoruz. Müşterilerden, tümü YANMAR tarafından desteklenen aile, iş, balık tutma, yelken, macera ve daha fazlası hakkında hikayeler içeren geri bildirimler alıyoruz ve herkesi bu deneyimleri paylaşmaya davet etmek istiyoruz. #yanmar50 yarışmamızın bir parçası olarak herkesi sosyal platformlarda hikayelerini paylaşmaya davet ediyoruz ve önümüzdeki birkaç ay boyunca müşterilerimizi yaz ve sonbahar tekne şovlarındaki kutlamalara katılmak için görmeyi dört gözle bekliyoruz.” Diyor.
50 YANMAR hediye paketinden birini kazanma fırsatı için #yanmar50 kullanarak, Instagram'da @yanmarmarine veya Facebook'ta @yanmarmarineinternational etiketleyerek YANMAR hikayenizi paylaşın.
Cannes Yatçılık Festivali'nde QML326, Newport Uluslararası Boat Show, ABD Güç ve Yelkenli Gösterileri (Annapolis), Fort Lauderdale Uluslararası Boat Show ve METSTRADE'de YANMAR'ı ziyaret edebilirsiniz.
 


 


İlginizi çekebilir...

Jotun, Kosder Akademi'ye Konuk Oldu

Kosder Akademi'de Jotun Doğru Avrupa ve Orta Asya Deniz Boyaları Direktörü Hakan Özan konuk oldu....
12 Mayıs 2021

EBI ve boot Düsseldorf Uluslararası Basın Toplantısı IBM

2021 Uluslararası Kahvaltı Toplantısı, 20 Nisan'da dijital olarak gerçekleştirilerek büyük bir başarı sağladı....
21 Nisan 2021

Rahmi M. Koç Müzesi'ne İngiltere'den Ödül

Rahmi M. Koç Müzesi'nin en yeni objesi İttir Kaktır, İngiltere merkezli Classic Boat dergisinin düzenlediği yarışmadan ödülle döndü...
19 Nisan 2021

 

 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.