E-Dergi Oku 

Denizcilik Endüstrisi Fuarları

Denizcilik Endüstrisi Fuarları

17 Ocak 2020 | YAYINCIDAN
73. Sayı (Ocak 2020)
651 kez okundu

Marine Equipment Trade Show METS, 19-21 Kasım 2019 tarihlerinde Amsterdam’da gerçekleşti. Barış Hanım'ın da ziyaret ettiği fuar izlenimlerini ve Türk katılımcıların görüşlerini sayfalarımızda bulabilirsiniz. 2020 yılının iki önemli denizcilik endüstrisi fuarları olan; Boot Düsseldorf ocak ayında Almanya’da, SEATEC şubat ayında İtalya’da profesyonel ziyaretçileri buluşturacak. CNR Avrasya Boat Show ise 22 Şubat-1 Mart tarihlerinde gerçekleşecek. Sayfalarımızda yer verdiğimiz fuar haberlerini, katılımcı değerlendirmelerini öğrenmek ve mukayese yapabilmek için okumanızı öneririm. Avrupalı fuar organizatörlerinin fuarlarına ve katılımcı markalara verdikleri önemi ve profesyonel yaklaşımı yurt için organizatörlerimizin de örnek almasını ve daha başarılı, sektör çıkarlarını gözeten düzenlemeler yapmalarını temenni ederim.

B2B Medya Açık Ara Önde
B2B Medya/Teknik Yayıncılık, sektörel dergi yayıncılığında 31 yılı geride bıraktı. Bugün yayınladığımız 10 dergi ile iş dünyasına pazarlama iletişimi ortamları sunuyor, basılı dergilerimizin içeriğini daha fazla profesyonele ulaştırabilmek için web ve mobil ortamları değerlendiriyoruz. Web ziyaretçi, sayfa görüntüleme, mobil indirme sayılarımızı benzer yayınlar ile karşılaştırdığımızda özellikle etkileşimli mecralarda açık ara önde olduğumuzu görmenin gururunu siz değerli okurlarımızla paylaşmak isterim. Toplamda 2 milyonun üzerinde sayfa görüntülemesi, 700 bine yakın ziyaretçi sayımızın içinde, Boat Builder Türkiye dergimiz 88 bin sayfa görüntülemesi ve 45 bin ziyaretçisi sayısı ile başarılı bir grafik sergiliyor. Türk Telekom e-dergi, Türkcell Dergilik, Vodafone DMags mobil uygulamalarında toplam 500 bine yakın indirme sayısı içinde Boat Builder Türkiye dergimiz 27 bin okur tarafından indirildi. Pazarlama ve iletişim uzmanlarına, dergimizin ölçülebilir, etkileşimli kanallarını analiz etmelerini, karşılaştırmalarını ve değerlendirmelerini öneririm.

Geçtiğimiz yıl, başta ana akım medyanın yazılı ve görsel yayın organları, yerel ve sektörel basın tarafından yayınlanan gazete ve dergiler yayınlarını sürdürmekte zorlandı. Televizyon kanalları, gazeteler ve dergiler yayınına son vermek zorundakaldı. B2B Medya yayın grubumuzda da maalesef bazı güncellemeler yapmak zorunda kaldık. Dergimizin sayfa sayısını düşürdük, periyodunu azalttık. Okurlarımızın anlayışla karşılayacağını umuyorum.

Bu sayımızda iki ayrı tasarıma yer verdik. Değerli tasarımcılarımızın tanıtımına katkı sağlamasını umarım. Yeni yılın, yat ve tekne imalat sektörümüz ve değerli okurlarımız için güzel bir yıl olmasını, CNR Avrasya Boat Show’un başarılı geçmesini temenni ediyorum.

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan


 


İlginizi çekebilir...

Otellere Sağlanan Teşvikler Deniz Turizmine Sağlanmadı

Bu yılın mart ayından itibaren ülkemizde de ekonomiye etkileri ciddi boyutlara varan Covid 19 salgını için alınan önlemler, değişen yaşam tarzı nedeni...
8 Ekim 2020

Sektörümüz Mücbir Sebep Kapsamına Alınmalıdır

2020'nin ilk ayları maalesef acı haberlerle başladı....
27 Mart 2020

GİSBİR Boat Show Tuzla

Uluslararası Boat Show Tuzla Fuarı, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) ana sponsorluğunda, 5 Ekim'de Viaport Marina'da 4. kez kap...
3 Ekim 2019

 

 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2020 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.