E-Dergi Oku 

Tethys Yachts, Türkiye ve Kıbrıs'ta Dos Marine Tarafından Temsil Edilecek

Tethys Yachts, Türkiye ve Kıbrıs'ta Dos Marine Tarafından Temsil Edilecek

18 Ocak 2021 | HABERLER176 kez okundu

DOS Marine’in sloganı ‘Embrace Your Spirit (Ruhunuzu Kucaklayın)’ olup, ‘Hayal edin, keşfedin ve ruhunuzu denizler üzerinde kucaklayın’ vurgusu ile yola çıkmıştır. Tethys Yachts’in sloganı ise, ‘Exclusive Paradise (Ayrıcalıklı Cennet)’tir ve markanın Türkiye ve Kıbrıs Distribütörü olan DOS Marine firmasının hedefleri ile örtüşmektedir.
Tethys Yachts ürün gamında; 31 Targa, 35 Hard Top, 41 Hard Top, 44 Hard Top, 54 Hard Top ve 54 Flybridge modelleri bulunmakta olup, benzinli veya dizel yakıt seçeneklerine sahip içten veya dıştan takma motorlar ile tercihinize bağlı olarak konfigüre edebileceğiniz alternatif seçenekler sunmaktadır.
Tethys Yachts, Mart 2016'da yüksek kaliteli konstrüksiyon standartlarına ve modern tasarıma sahip lüks tekneler üretme hedefi ile faaliyetlerine başladı.
Tersanesi, Brezilya’nın Passo do Sobrado Şehri'nde (RS), Porto Alegre'ye 150 km ve Santa Cruz do Sul'daki (RS) Air Club'a 20 dakika uzaklıktadır. Venâncio Aires, Rio Grande do Sul, Brezliya'da bulunan tersane içerisinde, 13.500 m2'lik kendi fabrika alanına sahiptir.
Başlangıçta deniz pazarına 31-54 feet’lik teknelerle giriş yapmış olup, günümüzde ürün gamını 80 feet'e kadar çıkaran bir portföyün geliştirilmesi sürecindedir.
ABYC -American Boat & Yacht Council- 50 yıldır tekne yapımı ve onarımı için güvenlik standartları geliştiren ve güncelleyen bir kuruluştur. Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO) ile aktif olarak ilgilenmektedir ve denizcilik endüstrisi için eğitimde ve denizcilik alanındaki teknisyenler için sertifika programlarında liderdir. Tethys Yachts, modellerinde ABYC mührüne sahip olmaktan gurur duymaktadır.
Modern ve sofistike yatlar üretmek amacıyla doğan Tethys Yachts, kaliteye değer veren ve yüksek standartlarda ürünleri tamamlaması ile farkını ortaya koymaktadır.
Denizcilik pazarında, Tethys modelleri olağanüstü inşaat kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Modelleri, güzel ve sofistike olmanın yanı sıra, teknolojinin en iyisini taşımaktadırlar. Tüm bunlar, mükemmel performans, teknik destek ve en iyi satış değeri ile birleştiğinde, Tethys Yachts'ı benzersiz kılar.
Tüm bunların yanı sıra, tekneler konusunda da tutkulu olan firma sahipleri, bu tutkularını Tethys Yachts'ı tasarlama ve inşa etme konusunda da deneyimlerini ortaya koymaktadırlar. Böylelikle tekne üzerinde çok daha fazla konfor ile benzersiz deneyimler yaşama fırsatı sunmaktadır.
Tethys Yachts olarak her bir ayrıntıya gösterilen azami dikkat, tüm modellerin tasarım ve yapımının anahtarıdır. Teknelerin kalite ve güvenlik için el işçiliğiyle üretilmesi de, detaylara verilen hassas özeninin başlıca nedenlerindendir. Tethys’in hedeflerinden biri de, tekneler konusunda tutkulu olan en seçkin müşterilerine en iyisini sunmayı amaçlamasıdır.
 


 


İlginizi çekebilir...

Bilgin Özkaynak Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Marmaris'te sahibi olduğu marina ve Sapanca Kurköy'de cami ve okul gibi hayırlarla tanınan iş insanı Bilgin Özkaynak vefat etti....
4 Ocak 2021

9. Ulusal Gemi ve Yat Tasarım Yarışması Sonuçlandı

Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği'nin her yıl organize ettiği ve artık gelenekselleşen ''9. Ulusal Gemi ve Yat Tasarım Yarışmas...
25 Aralık 2020

Bilgin Yachts'ın 80 metrelik Tatiana'sı Yüksek Beğeni Alıyor

2020'nin başlarında denize indirilen, Unique Yacht Design ve H2 Yacht ile birlikte Bilgin Yachts tarafından şimdiye kadar yapılmış en büyük yat ol...
25 Aralık 2020

 

 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Tesisat Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.